نمایش دادن همه 4 نتیجه


چسب و کلینر UPVC

چسب و کلینر UPVC از جمله مهمترین موادی هستند که جهت اتصال قطعات UPVC به یکدیگر کاربرد دارند. یکی از اصلی ترین روش های اتصال قطعات UPVC ، به ویژه لوله و اتصالات یو پی وی سی به یکدیگر ، چسباندان آن ها به واسطه چسب است.چسب UPVC (چسب یو پی وی سی)

چسب UPVC ، چسب مخصوصی است که جهت چسباندن قطعات یو پی وی سی به یکدیگر کاربرد دارد. به وسیله این چسب می توان میان لوله ها و اتصالات UPVC پیوند محکمی ایجاد کرد که فاقد هرگونه درز و نشتی باشد. میزان چسبندگی چسب UPVC به اندازه ای بالاست که قادر است در فشارهای بسیار زیاد ، مقاومت خوبی از خود نشان دهد. بنابراین می توان گفت بهترین راه برای برقراری یک اتصال محکم و جدا نشدنی میان لوله و اتصالات UPVC ، استفاده از چسب UPVC است. چسب یو پی وی سی در قالب بسته بندی ها و ابعاد مختلفی موجود می باشد. اما بیشتر کاربرد آن در صنعت مربوط به به قوطی های نیم کیلویی است. همچنین جالب است بدانید با خرید یک قوطی چسب UPVC ، ابزار استفاده از آن را نیز تهیه کرده اید. چرا که در داخل هر قوطی چسب ، یک شیء گرد کوچک تعبیه شده است که برای چسب کاری می توان از آن استفاده کرد.کلینر UPVC

کلینر upvc به عنوان یک ماده تمیز کننده ، قبل از استفاده از چسب ، بر روی لوله و اتصالات کشیده می شود. تا سطح آن ها از هرگونه آلودگی نظیر لایه های چربی و گرد و خاک ، پاک گردد. این کار باعث تمیز شدن محل اتصال قطعات UPVC (سطوح چسب کاری) شده و بدیهی است که در نهایت قدرت چسبندگی چسب را افزایش می دهد. بنابراین می توان گفت استفاده از کلینر یکی از اصلی ترین مراحل چسب کاری لوله و اتصالات یو پی وی سی می باشد.