لوله هیدروپول

لوله وینوهیدروپول

لوله های هیدروپول نوعی لوله UPVC هستند که در ایران توسط شرکت وینو پلاستیک ساخته می شود. لوله های معمولی و فشار قوی UPVC هیدروپول در ایران و سایر کشورهای خاورمیانه برای صنایع گوناگون نظیر پتروشیمی، تصفیه و … مورد استفاده قرار می گیرند. لوله وینو هیدروپول بر طبق فناوری روز دنیا ساخته می شود. تجهیزات کارخانه وینو پلاستیک و همچنین لوله هیدرپول دارای گواهی های استاندارد بین المللی ISIRI 13361, EN 1452 , DIN 8062 می باشد. بدیهی است که نوع لوله استفاده شده در لوله کشی هر سیستمی بر کیفیت کاری و طول عمر آن سیستم تاثیر بسیار زیادی دارد به دلیل آنکه ممکن است یک رسوب جزئی یا یک نشتی کوچک در سیستم لوله کشی صدمات گزافی به کل سیستم وارد کند. لذا توصیه می شود قبل از اقدام به خرید اتصالات، درمورد ویژگی ها، کاربردها و معایب محصولات اطلاعات کسب کنید.

کاربردهای لوله وینو هیدروپول

از لوله وینو هیدروپول شرکت وینو پلاستیک در صنایع مختلف نظیر کشاورزی، پتروشیمی، سیستم فاضلاب، سیستم تصفیه آب و … استفاده می شود که در ادامه به توضیح برخی از آن می پردازیم.

 1. سیستم انتقال آب در کشاورزی
 2. سیستم انتقال سیالات در پتروشیمی
 3. سیستم انتقال آب در استخرهای پرورش ماهی
 4. سیستم انتقال آب در پارک های آبی
 5. سیستم لوله کشی استخر های خانگی، سونا، جکوزی
 6. سیستم لوله کشی فاضلاب
 7. سیستم تصفیه آب
 8. سیستم لوله کشی آکواریوم های صنعتی
 9. لوله کشی موتورخانه خانگی
 10. سیستم انتقال مایعات در کارخانه های تولید مواد غذایی

مزایای  لوله هیدروپول

لوله هیدروپول به دلیل ویژگی‌های استاندارد و مناسب در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. از مزایای استفاده از این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

اصطحاک پایین : سطح داخلی لوله های وینو هیدروپول بسیار صاف و صیقلی بوده که در نتیجه آن مقاومت کمی در مواجه با جریان سیال ایجاد می کند. این ویژگی باعث می‌شود تا حداکثر جریان سیال از لوله عبور کند.

عدم رسوب گیری : ساختار محصولات وینو هیدروپول سبب شده است تا رسوب در لوله ها و اتصالات ایجاد نشود.

مقاومت شیمیایی : این محصولات در برابر عوامل شیمیایی و اشعه ماورای بنفش مقاوم بوده و ساختار خود را حفظ می کنند.

مقاومت مکانیکی : لوله هیدروپول ساختاری مقاوم و منسجم دارند و با مقاومت در برابر فشار سیالات و ضربات مکانیکی نمی شکنند. ضخامت دیواره لوله های وینو هیدروپول کمتر از موارد مشابه می باشد که این مورد باعث سبک تر شدن لوله، افزایش استحکام و حمل و نقل آسان تر آن می شود.

 1. مقاومت در برابر شعله ور شدن
 2. آب بندی اصولی و مناسب
 3. طول عمر بالا
 4. قابلیت بازیافت
 5. قیمت مناسب

لیست محصولات وینو هیدروپول

اتصالات وینو هیدروپل شرکت وینو پلاستیک در انواع و سایز های مختلف به فروش می رسند. انواع لوله های هیدرو پل در شاخه های ۵ متری با قطرهای مختلف برای کاربردهای معمولی و فشار قوی تولید می شوند. لوله وینوهیدروپول از سایز ۱۶ و ۱۵ میلی متری در بازار موجود می باشد. فشار کاری این لوله ها از ۱۰ الی ۲۰ اتمسفر می باشد. در ادامه لیستی از برخی محصولات UPVC وینو هیدروپول را برای شما عزیزان قرار می دهیم.

 1. انواع لوله های UPVC وینو هیدروپول
 2. سه راهی UPVC وینو هیدروپول
 3. چهار راهی UPVC وینو هیدروپول
 4. فلنج و رینگ UPVC وینو هیدروپول
 5. مهره و ماسوره UPVC وینو هیدروپول
 6. انواع بوشن UPVC وینو هیدروپول
 7. زانوی ۴۵ درجه UPVC وینو هیدروپول
 8. زانوی ۹۰ درجه UPVC وینو هیدروپول
 9. انواع تبدیل UPVC وینو هیدروپول
 10. انواع اتصالات UPVC وینو هیدروپول
 11. شیرآلات UPVC وینو هیدروپول

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.